SFBB

مشاوره سیستم های مدیریتی

مشاوره سیستم های مدیریتی همواره مورد توجه اکثر سازمان ها قرار گرفته است . سازمان هایی که بدنبال تغییر در ساختار سازمانی ، ایجاد بهره وری و ایجاد یک سیستم منظم هستند همواره سعی در پیاده سازی انواع سیستم های مدیریتی بین المللی دارند.

سیستم های مدیریتی معروف در جهان

سیستم های مدیریتی معروف جهان شامل :سیستم مدیریت کیفیت، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای ، سیستم مدیریت زیست محیطی ، سیستم مدیریت یکپارچه و…….می باشند. مشاوره سیستم های مدیریتی باید توسط کارشناسان با تجربه انجام گرفته و تلاش در جهت همخوانی سیستم با سازمان داشته باشد.

گروه بین المللی هینا سرت با کمک کارشناسان با تجربه در حوزه مشاوره سیستم های مدیریتی تلاش میکند که بتواند ،مشاوره های خود را بصورت رایگان و بدون دریافت هزینه انجام دهد.

بنابراین سازمان هایی که تمایل دارند می توانند درخواست خود را مبنی بر مشاوره در حوزه سیستم های مدیرتی درخواستی از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت و یا ایمیل ارسال نمایند.

حائز اهمیت است که سازمان ها بدانند آنچه برای سیستم خود نیاز دارند چه بوده و برای چه استفاده می شود .
در واقع اگر هدف پیاده سازی استاندارد مشخصی در سازمان باشد ابتدا بایستی سازمان ها دریابند که آیا این سیستم مشخص می تواند آنها را در رسیدن به خواسته هایشان هماهی کند.

آیا پیاده سازی سیستم های مدیریتی برای سازمان ها لازم است؟

متاسفانه بسیاری از سازمان ها بدون اطلاع از چگونگی روند پیاده سازی سیستم ها و نیازمندی های آنها وارد مقوله پیاده سازی شده و پس از انجام هزینه های بسیار و بیهوده متوجه نقص اصلی کار در سازمان خود می شوند.

گروه هینا سرت در نظر دارد تا به سازمان ها کمک کند ابتدا دلیل پیاده سازی سیستم را در سازمان خود مشخص کنند .

سپس بعد از جلسات آموزشی رایگان برای مدیران تصمیم گیرنده سازمان و روشن نمودن چگونگی پیاده سازی سیستم در سازمان و نیازمندی ها و تغییراتی که ایجاد میکند به سازمان زمان کافی جهت تصمیم گیری نهایی برای ورود به پیاده سازی سیستم را دهد.

همچنین مستندات سیستم های مدیریتی مختلف به صورت کاملا رایگان در اختیار متقاضیان قرار گرفته تا با مطالعه آنها و مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان هینا سرت بتوانند ،آن طور که لازم میبینند سیستم مذکور را در سازمان پیاده سازی کنند.

در حوزه مشاوره سیستم های مدیرتی این موضوع بسیار مهم می باشد که:

((سازمان ها بدانند استانداردهای مدیرتی همگی اروپایی بوده و همگام سازی آنها با سیستم سازمان های کشور بسیار سخت می باشد.))

بنابراین نباید از این سیستم ها توقع معجزه در زمان کوتاه را داشته باشیم بلکه با صبر بایستی از این سیستم ها به عنوان یک ابزار جهت رشد و تعالی سازمان خود استفاده کنیم .

جهت دریافت مستندات و یا مشاوره رایگان با ما در تماس باشید.

گروه بین المللی هینا سرت با تجربه چند ساله در حوزه مشاوره و ثبت و صدور گواهینامه های بین المللی و آشنایی با مراجع متفاوت و معتبر بین المللی آمادگی کامل خود را برای ارائه خدمات مربوطه به ثبت و صدور گواهینامه های بین المللی به شرکت ها اعلام می دارد.

کارشناسان با تجربه هینا سرت 24 ساعته پاسخگوی سوالات متقاضیان می باشند.

تلاش ما در راستای ارائه خدمات صادقانه و به دور از منفعت طلبی می باشد.

گروه بین المللی هینا سرت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *